Życzenia Świąteczne

Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką;

nad mieszkańcami kraju mroków zabłysło światło (Iz 9,1).

Drodzy Parafianie,

Święta Bożego Narodzenia zapraszają nas do refleksji nad tajem­nicą Wcielenia Syna Bożego. Bóg stal się człowiekiem, przyjął ludzką naturę i narodził się z Maryi Dziewicy. Jezus, zapowiadany Mesjasz, przychodzi na świat i wkracza w dzieje zbawienia oraz w historię każ­dego człowieka, bez wyjątku. Syn Boży nie przychodzi do jakiejś zbio­rowości, grupy czy narodu. On staje się realnym uczestnikiem Twoje­go i mojego życia.

Życzymy Wam, abyście każdego dnia odnajdywali Jezusa Chrystu­sa w Waszej codzienności. On jest prawdziwym światłem świecącym w ciemności naszych grzechów, upadków i niewierności. Pamiętajmy o obecności Tego, który przyszedł aby dać nam życie i zaprowadzić do Ojca. Niech ten błogo9słąwiony czas będzie okazją pogłębionej refleksji  i odnowionej jedności  z  Jezusem, który przynosi wraz ze swoim narodzeniem orędzie pokoju, miłości i nadziei. Czuwajmy jak pasterze w pamiętną  noc i nie przegapmy przyjścia naszego Pana i Zbawiciela.

niedziela,
19 stycznia 2020