Odpust ku czci św. Anny 2009

Czyńmy świętej Annie dzieki nieustannie.....

26 lipca jak co roku Parafia nasza czciła swoją Patronkę - świętą Annę. Uroczystą Sumę Odpustową pod przewodnictwem Ks. Marka Posełkiewicza (który w tym roku obchodzi 11 rocznice swoich święceń kapłańskich)konelebrowali rodacy: Ks. Prałat Władysław Włodarczyk, Ks. Piotr Stawasz, Ks. Paweł Samborski i proboszcz parafii Ks. Jan Sabat. Ksiądz Marek wygłaszał również przez cały dzień odpustowe kazania, w których składniał nas do refleksji, jaka powinna być nasza wiara i co z tego faktu, że jesteśmy wierzący wynika. W Uroczystości Odpustowej brał także udział rodak Ks. Adam Wojciechowski oraz Księżą z naszego dekanatu na czele z Dziekanem - ks. Prałatem Emilem Midurą. Sumę Odpustową swoją obecnością uświetniali Honorowa Kompania Straży Pożarnej i KSM. Uczestnicy Uroczystośći Odpustowej mogli w godzinach popołudniowych spędzić na Podkarpackim Miodobraniu na Błoniach Kołaczyckich, które w tym roku zbiegło się z Uroczystością Odpustową.

20 października 2017