XIX NIEDZIELA ZWYKŁĄ W CIĄGU ROKU – 12.08.2018R.

1.   Dziś Dzień modlitw w intencji  Kościoła,  Ojca św. Franciszka i Ojczyzny.

2.    Po Mszy św. o godz. 9:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.

3.   W tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego – odpust we Wróblowej – Uroczysta suma odpustowa będzie tam o godzinie 11:00

4.    W środę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Dzień dziękczynienia za tegoroczne plony. Poświęcenie wieńców dożynkowych, ziół i kwiatów na Mszy św. dożynkowej. W tym roku to także Powiatowe dożynki w naszej Gminie, które rozpoczną się Mszą św. w kościele Parafialnym o godz. 14:00 następnie przemarsz korowodu Dożynkowego na Stadion, gdzie odbędą się dalsze części programu dożynkowe. Szczegóły w Internecie i w gablocie przed kościołem.

5.   Uroczystości Dożynkowe poprzedzą uroczystości powiatowe święta Wojska Polskiego, które rozpoczną się o godzinie 13:00 na Kołaczyckim Rynku.

6.   Nowenna do MBNP będzie rano o godzinie 7:00

7.   W piątek – trzeci piątek miesiąca – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy św.

8.   W przyszłą niedzielę Nowenna do św. Anny o godz.: 15:00. Radni zbierać będą ofiary na potrzeby parafii po każdej Mszy św. w salce katechetycznej.

9.   W przyszłą niedzielę także przypada 19 dzień miesiąca – Nowenna do patronów Diecezji św. Józefa Sebastiana Pelczara i Bł. Karoliny Kózka połączone będą z Nowenną do św. Anny o godz. 15:00

10.       Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ubieranie kwiatami  rodzinom: Ptaszków, Szczyrbów, Guniów, Skałkowskich, Płanetów, Kaletów, Gustków, Kowalskich, Rączków.

11.       W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy kolejne 10 rodzin z Kołaczyc.

Msze św.  13-19.08.2018r.

Ks. Proboszcz

Pn.+ Adam Gozdecki – Msza św. pogrzebowa

Wt.++ Joanna i Jan Stemach (7 r. śm. Joanny)

Śr.  7:00 – w intencji parafian

14:00 Dziękczynna za szczęśliwe zbiory intencja od Urzędu Miasta.

Czw. + Zofia i Tadeusz Ptaszek

Pt. ++ Jan i Stanisława Stramecki i ++ z ich rodzin (30r. śm. Stanisławy)

Sob. – o Boże błogosławieństwo dla rodzin z Róży MB Fatimskiej i ++ z tych rodzin.

Ni. 9:00 ++ Tadeusz i Apolonia Foryś (17r. śm. Tadeusza)

11:00 – W intencji parafian.

Ks. Katecheta:

Śr.: 9.00 Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Wojciecha Ochałka z prośba o bł. Boże na dalsze lata (int. od rodziców i rodzeństwa)

11.00 + Anna Roś w 10 r. śm.

Ni.: 7.00 +Jerzy Kulig w 13 r. śm.

środa,
15 sierpnia 2018