NIEDZIELA XXVIII ZWYKŁA W CIĄGU ROKU - 14.10.2018r.

1. Przeżywamy dziś XVIII Dzień Papieski. Przed Kościołem zbiórka do puszek na Żywy Pomnik Św. Jana Pawła II (stypendium dla młodzieży).
  2. We wtorek Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej - odpust w Bieździedzy. Uroczysta suma odpustowa będzie tam o godz. 11:00. Równocześnie jest to 40 rocznica wyboru św. Jana Pawła II na stolicę Apostolską. Młodzież KSM zaprasza na modlitewne czuwanie ze św. Janem Pawłem II  po nabożeństwie Różańcowym.
  3. W Czwartek Święto św. Łukasz Ewangelisty Modlimy się za pracowników Służby Zdrowia. Po nabożeństwie Różańcowym spotkanie z rodzicami dzieci klasy III SP przygotowujących się do I Komunii św.
  4. W piątek 19 dzień miesiąca Nowenna do patronów Diecezji Św. Józefa Sebastiana Pelczara i Błogosławionej Karoliny Kózka oraz Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca połączone będą z Nabożeństwem Różańcowym.
  5. W piątek o  godzinie 11:00 Msza św. w intencji obecnych i byłych pracowników Nadleśnictwa Kołaczyce i poświęcenie i przekazanie Sztandaru Leśników.
  6. Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna - rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Jest to również 3 niedziela miesiąca. Nowenna do św. Anny połączona będzie z Nabożeństwem Różańcowym. Radni po Mszach św. zbierać będą ofiary na potrzeby parafii.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ubieranie kwiatami  rodzinom: Sienickich, Sypieniów, Kuźniarowiczów, Winiarskich, Niziołków, Lechwarów, Gryglów, Bachórzów, Hedrychów, Matuszewskich i Matuszewskich
  8. W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy kolejne 10 rodzin z Kołaczyc.

Msze św. 15 – 21.10.2018r.

Ks. Proboszcz – rano

Pn.+ Michał Sikorski – od zony i syna Adama

Wt. ++Władysław Szafraniec, Franciszek Tomasik i Ks. Jakub Forysiewicz

Śr. ++ z rodziny Reczków i Forysiów – od wnuczki Krystyny

Czw. + Jan Hendzel (1 r. śm.)

Pt. - Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Konrada – w 18 urodziny

11:00 W intencji byłych i obecnych pracowników Nadleśnictwa Kołaczyce.

Sob.++ Stanisław i Katarzyna Bartula

Ni. 7:00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla sióstr z Róży Bł. Karoliny Kózka.

15:00 – W intencji parafian

Ks. Katecheta – wieczorem

Pn. + Stanisław Rączka w 3 r. śm. (int. od żony i dzieci)

Wt. Czw. Pt  + Roman Stasiowski