na I Niedzielę Wielkiego Postu 18.02.2018 r.

1.     1.Dziś Radni zbierają ofiary na potrzeby parafii w salce przy kościele, natomiast o 15.00 Nowenna do św. Anny i Gorzkie żale.

2.     2.Msze św. w dni powszednie będą tylko wieczorem o 17.00,

3.     3.Cały czas wspieramy naszego Księdza Proboszcza, który  prawdopodobnie do środy przebywa na rehabilitacji w Krośnie.

4.     4.W poniedziałek 19 dzień miesiąca modlitwy do Patronów diecezji: św. Józefa Sebastiana Pelczara i bł. Karoliny Kózkówny.

5.     5.We wtorek o 17.00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci i młodzieży.

6.     6.We środę spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św. wieczornej.

7.     7.W czwartek święto Katedry św. Piotra Apostoła

8.   8.Piątek  23 lutego odpowiadając na apel Ojca Świętego Franciszka będzie dniem modlitwy i postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie  w tej intencji odprawimy o 17.00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

9.     9.Za tydzień w niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz solidarności z misjonarzami - Ad Gentes.

10. 10.Na 4 marca br. W godzinach od 10.00 do 15.00 nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie zaprasza uczniów szkół średnich i studentów na dzień skupienia mający na celu pomoc w rozeznaniu powołania kapłańskiego

11. 11.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodzinom: Jachymów, Wnęków, Janasów, Musiałów, Madejczyków, Żygłowiczów, Borszczów, Gałuszków, Wnęków i Surdków.W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy następne 10 rodzin z Nawsia Kołaczyckiego.

Intencje mszalne:

19 - 25.02.2018r.

Ks. Proboszcz w dni powszednie do środy Msze św. odprawia w szpitalu w Krośnie, przy ul. Korczyńskiej o godz.15:30. Od czwartku prawdopodobnie już u nas w kościele - wieczorem o 17:00

Ks. Proboszcz

Poniedziałek:  ++ Jakub, Piotr Rusztowicz, Anna i Tadeusz Foryś i Kazimierz Rusztowicz

Wtorek: + + Katarzyna i Jan Jurkowski i ++ z ich rodziny

Środa: -W intencji Ojczyzny oraz próśb i podziękowań z nowenny do MBNP z intencji Akcji Katolickiej

Czwartek: ++ Stanisława, Czesław i Jan Wójcik (1 r. śm. Stanisławy)

Piątek: ++ Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Alicji w 75 urodziny. Int. od córki z rodziną.

Sobota: + Michał Madejczyk (15r. śm.)

Niedziela:

7:00 + Jerzy Kulig

15:00 - W intencji parafian

Ks. Katecheta:

Poniedziałek: 17.00  + Józef Okarma w 11 r. śm i zmarłych Rodziców

Wtorek: 17.00  + Maria i Ignacy Rączka i ich synowie: Adam, Józef, Mieczysław( w 12 r. śm. Ignacego)

Środa: 17.00 + Zofia Kocór

Czwartek: 17.00 + Józef Zając i jego Rodzice ( int. od Ryszarda)

Piątek: 17.00 + Anna, Piotr i Czesław Podgórscy

Sobota: 17.00 + Małgorzata Podgórska w 7 r. śm.

Niedziela:

9.00 Dziękczynna za otrzymane łaski i dobrodziejstwa w dotychczasowym życiu z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę NMP na dalsze lata dla pewnej Rodziny

poniedziałek,
19 lutego 2018